Obiekty

Restauracja Aquarius

Barka położona na bulwarze Czerwieńskim 81, nieopodal mostu Dębnickiego. To na nią zapraszamy naszych gości chcących skorzystać choćby z oferty romantycznej kolacji po rejsie. Aquarius ma dwie kondygnacje, a na każdej z nich znajduje się bar, za którym czeka nasz gotowy Cię obsłużyć zespół. Ze wszystkich jednostek Grupy AMNIS, to ten lokal jest najczęściej wybierany przez klientów na zorganizowanie ich imprez okolicznościowych.

2 pokłady

Restauracja Aquarius oferuje dwie w pełni wyposażone pokłady. Górny pokład w układzie bankietowym może pomieścić do 250 osób, Dolny pokład natomiast do 120 osób. Nasze pokłady to doskonałe miejsce na organizację szkolenia, konferencji, czy wystawnego bankietu. Na obu pokładach znajduje się nowoczesny sprzęt multimedialny, każda z nich wyposażona jest w: ekran, projektor multimedialny, nowoczesne nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy. Do dyspozycji gości jest także taras widokowy który oferuje przepiękny widok na Wawel.

Dane Kontaktowe

Przystań Wawel

Barka znajdująca się na bulwarze Czerwieńskim 3, tuż obok mostu Grunwaldzkiego. To od niej nasze statki rozpoczynają rejsy, zabierając pasażerów kolejno na Salwator i Kazimierz. Przystań Wawel posiada parter i jedno odkryte piętro, z którego w ciepłe, letnie wieczory z chęcią korzystają nasi goście. W tym kameralnym lokalu możesz nie tylko posilić się (równocześnie ciesząc się widokiem na Wawel i Wisłę), ale również kupić bilety na nasze rejsy!

Dane Kontaktowe

Krakowska Żegluga Pasażerska

Krakowska Żegluga Pasażerska została założona w 2007 i od tamtej pory organizuje rejsy statkami po Wiśle w Krakowie. Posiada bogate doświadczenia związane z organizacją różnego rodzaju imprez takich jak wesela, bankiety, konferencje czy imprezy integracyjne. Krakowska Żegluga Pasażerska dysponuje flotą kilku statków, które są przystosowane do przewozu pasażerów na różnych trasach wzdłuż Wisły. Statki te wyposażone są w nagłośnienie oraz bary serwujące napoje i posiłki.

Dane Kontaktowe

Restauracja Aquarius

Adres: bulwar Czerwieński 81, 30-069 Kraków
Telefon: 505 102 644
Email: aquarius@amniskrakow.pl

Przystań Wawel

Adres: bulwar Czerwieński 3, 30-001 Kraków Telefon: 730 106 118
Email: przystan@amniskrakow.pl